Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Sposoby na kleszcza
Park dla psów
Głosujemy za Stołem spotkań
Aktorstwo nie było zawodem, o którym marzyłem
pies-poludnie-home
 • Stół spotkań
  Stół spotkań

  W piątek, 23 czerwca od godz. 17.00 do 19.00 będziesz mógł zaproponować wydarzenie w ramach Stołu spotkań. Spotykamy się na placu przy fontannie w parku Jana Pawła II na Ursynowie Północnym. W domu przy stole spożywamy posiłki wspólnie z rodziną, podejmujemy decyzje. To miejsce ważne, które spaja rodzinę. Ale ludziom potrzebne są też więzi społeczne, lokalne.

  czytaj więcej
 • Wilanowskie smutki

  Szanowny Panie Burmistrzu Wilanowa, na pikniku rodzinnym w Przedszkolu przy ul. Sytej przywitał mnie Pan słowami „Witam miłośnika galerii”. Rozumiem, że pije Pan do największej w dzielnicy, którą Pan rządzi, inwestycji Galeria Wilanów, o której tak wiele pisałem na łamach „Południa”. Jest Pan w błędzie i widocznie niezbyt uważnie czyta Pan moje artykuły bądź źle je interpretuje. Oświadczam więc, że nie jestem miłośnikiem galerii. Jestem natomiast miłośnikiem zdrowego rozsądku, wiedzy i rozumu.

  czytaj więcej
 • Nagrody Południa 2017
  Nagrody Południa 2017

  Tradycja przyznawania Nagród Południa datuje się od 2000 roku. Laureatami w kategorii wartości są wybitni Polacy, których losy związane są z południową częścią Warszawy. Natomiast laureatami w dziedzinie aktywności są osoby prywatne oraz instytucje znane ze swej działalności w różnych dziedzinach życia.

  czytaj więcej

video

btn sportbtn zdrowiebtn kultura

przycik-mokotow-wersja-elektroniczna-gazety
przycik-srodmiescie-wersja-elektroniczna-gazety
przycik-bemowo-wersja-elektroniczna-gazety
przycik-poludnie-obywatelskie

mapa