Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
104. na 102
Honorowi obywatele
Służewski Dom Kultury
pies-poludnie-home
 • Ile zapłacisz za M?

  Południowe dzielnice Warszawy należą do bardzo atrakcyjnych okolic, ale żeby pozwolić sobie na kupno używanego lokalu w tych stronach, potrzeba niemałych funduszy. Wilanowskie M sprzedawcy oferują za średnio 734,000 zł, a ursynowskie - za 608,000 zł.

  Wysoka średnia cena ofertowa lokali położonych na Wilanowie wynika nie tylko z prestiżowego charakteru tej dzielnicy, ale także z obecności na tutejszym wtórnym rynku mieszkaniowym dużej liczby wielopokojowych mieszkań. Według danych portalu Morizon.pl zazwyczaj tańsze kawalerki mają tu zaledwie 1% udziału, podczas gdy na Ursynowie stanowią niemal 6% wszystkich aktualnie oferowanych lokali.

  Jeszcze większy odsetek (prawie 7%) mieszkań idealnych dla singli znajdziemy na Mokotowie. Pamiętajmy jednak, że za lokalizację tuz przy samym centrum miasta na ogół trzeba więcej zapłacić. Nabycie mokotowskiego lokum wiąże się z wydatkiem w wysokości średnio 744,000 zł.

  Jakie koszty należy przewidzieć, jeśli potrzebujemy średniej wielkości mieszkania? Na dwupokojowe  lokum zajmujące od 40 do 50 m2 wydamy średnio 392,000 zł na Ursynowie, 338,000 zł na Wilanowie i 408,000 zł na Mokotowie. We wszystkich trzech dzielnicach dolna granica cenowa jest podobna. Minimalna kwota, za jaką da się kupić M o podanych parametrach, to mniej więcej 280,000-300,000 zł.

  czytaj więcej

btn sportbtn zdrowiebtn kultura

btn naklad kontrolowanybtn nagrody poludniabtn firmy godne zaufaniabtn fotogaleriaz1

banner-zdrowie